Parties

DJs Mike.H + Not_me (SEED / Praha)

Pátek 26. 7. / 23:23 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Not_me a Mike.H jsou DJové a promotéři pořádající večírky SEED a San Trancisco, které vždy inspirovala odvážná a psychedelická hudba. Zároveň také moderují pořad Cluster na Radiu 1. V jejich b2b setech zaslechnete vlivy raného trance, EBM, blízkého východu i krautrocku spolu s tím nejlepším ze současné elektronické scény.

DJs Ghándí + Redcliff (Acidelika, Spiritual Sound System / Praha)

Sobota 27. 7. / 23:23 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Sobotní noc bude patřit djům z pražského uskupení Spiritual Sound System, známého především díky kultovním parties Acidelika a stejnojmennému pořadu na Rádiu 1. Z vinylů zahrají djs Ghándí a Redcliff.

Večer Radia 1: DJs Eva Porating + Losko (Praha)

Neděle 28. 7. / 23:23 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Eva je důležitou hybatelkou pražské elektronické scény, jež kontinuálně rozvíjí svůj charakteristický sound. Zakládající členka brněnského kolektivu Muah a čerstvá rezidentka klubu Ankali staví na současných ozvěnách UK bass, přes organické taneční kusy až po významné vlivy hudby Středního východu. Na Radiu 1 vysílá každou druhou sobotu v podvečer právě s Loskem.
Losko je všestranný DJ, kterého také můžete znát jako produkčního pražského klubu Altenburg 1964. Svoji DJ kariéru začal v Kabinetu Múz a brněnském kolektivu Kosmospiel, který se zaměřuje na typický bristolský mix bass music a techna. Losko je také residentem komunitního Radia Punctum a pod svým druhým pseudonymem Trance Kafka také pořádá sérii akcí San Trancisco, zaměřenou na 90s trance, rave a new beat.

Radio Wave Dub Session: Jakub Johánek a DJ Teamatique (Praha) vs. Intuitive Lab + VJing Moire (Zlín)

Pondělí. 29. 7. / 23:23 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Jakub Johánek a DJ Teamatique, toť dvojice otužilců z Prahe vyznávající dřevní dubovou psychózu. Mocná basová linka a nervózní sóla na sirény prošťouchnou membrány každého soundsystému. Dále se představí i zlínský live dubový projekt Intuitive Lab doprovázený videoprojekcí od sdružení Moire.

Cimbálová muzika Kremlor (Slovácko)

Úterý 30. 7. / 22:22 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Cimbálová muzika Kremlor se vrací na Mír, aby opět ukázala, že „taneční hudba“ tady je odjakživa. Vydejte se s námi na cestu zpět ke kořenům!

DJ Marie Pravda (Praha)

Středa 31. 7. / 23:23 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Po skončení koncertu WWW Neurobeat vás pohltí a roztančí hypnotické beaty v dj setu Marie Pravda (dříve Naci Tofu). Marie vás přesvědčí, že hudba je nejlepší storytelling.

DJ Przema (UH)

Čtvrtek 1. 8. / 23:23 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Noc plná raritních vinylů, filmové hudby, funky i hip-hopu v podání Przemy – dje, který je na Míru (jako) doma.

DJs Ira + Husha (Bassta Fidli Crew / UH)

Pátek 2. 8. / 23:23 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
To nejzajímavější ze současné elektronické scény z Berlína i Mexico City představí Ira a Husha z místní Bassta Fidli Crew.

DJs Pachamama (Kolumbie/Praha) + Wawakal (Bassta Fidli Crew / UH)

Sobota 3. 8. / 23:23 / Klub Mír
Zdarma účastníci i veřejnost
Hudební cesta kolem světa v podání kolumbijské rodačky Pachamamy a dje + perkusionisty Wawakala z místní Bassta Fidli Crew.