homepageNezařazené

Četka poprvé na Filmovce

By 31. 7. 2019No Comments

Pokud během Filmovky netrávíte čas pouze v parku a mezi kiny, nemohli jste při cestě do centra města přehlédnout venkovní výstavu fotografií Okamžiky sametové revoluce, kterou připravila tisková agentura ČTK. Ve středu v 18:00 proběhne na Palackého náměstí vernisáž, na kterou přijdou kromě autorů výstavy i někteří účastníci listopadových událostí v Uherském Hradišti.

„Četka“ je letos poprvé mezi hlavními mediálními partnery LFŠ. Kromě výstavy připravila také novinářský workshop, zajistila videostreamy z tiskovek a zapojila se do debaty o stavu českých médií. Účastníci workshopu se od pondělí pod vedením šéfredaktorky zpravodajství ČTK Radky Markové a šéfredaktora Fotobanky ČTK Petra Mlcha podílejí na tvorbě stránky Filmových listů.

„Jsem moc ráda, že jsme s Petrem a dalšími kolegy mohli Četku na Filmovku přivést a představit, jak funguje a pracuje, a podílet se na programu. Pro mě je to radost dvojnásobná, protože jsem v polovině devadesátek v mém rodném Hradišti ve štábu Filmovky jako studentka pomáhala,“ řekla Radka.

-rdm-