Parties v Divadelním/literárním stanu pořádají brněnští Los překápkos.

26/7 GRAND OPENING w/ Segment, Raleigh & Plast

Segment (Come in records, Seismic)

Hradecký dj a organizátor Segment rozduní hudební stan temným hypno technem. Jeho pečlivě budované sety se vyznačují neotřelou selekcí a postupně houstnoucím a gradujícím rovným beatem. Segment má na svém pořadatelském kontě sérii akcí Come In, která začínala v Hradci a postupně se přesunula do Prahy. Loni založil společně s Cittym label Come In Records a také klubovou noc Seismic 震, která v Hradci Králové pravidelně představuje to nejlepší ze současného techna. Od Segmenta nelze čekat nic jiného než hypnotický taneční zážitek. Techno pohádka na pokračování.

Plast (Herna, Kosmospiel)

Velká naděje brněnské scény. Vedle DJingu má i svůj vlastní live projekt a několik dalších s kolegy z Bastl instruments, za zmínku stojí určitě ten nejnovější – Crimson Blade, kde s Martinem Blaškem ukazují, jak se to má správně dělat! Umí skvěle zahrát od ambientu až po tvrdě nekompromisní techno, což potvrzoval jako rezident brněského klubu Herna. Kromě Herny patří už od dávných věků do kolektivu Kosmospiel, jehož další zástupce si můžete vychutnat v úterý 30.7. taky u nás ve stanu.

Raleigh (Harmony rec.)

Pražská náplava, člen a zakladatel kolektivu Harmony rec., na jejichž akcích si zahrál i takový Luigi Tozzi nebo Bena Butendijk. Krátce po přesunu do Brna se hned uchytil v bývalém klubu Herna, kde někteří z vás měli možnost slyšet jeho neskutečně vyladěné otevírací i zavírací sety.

27/7 LFŠ invites Herna:

Kadaver

hnát

Levi

28/7 LFŠ invites AVA kolektiv:

Kolektiv AVA propojuje dobrodružnou hudbu s neobvyklými místy a komunitním vibem. Experimentální hudba od současné klubové elektroniky až po ambient se potkává s atmosférou jedinečných míst – od opuštěných skladišť po půdy starých domů.

V Hradišti představí jádro kolektivu různé podoby klubové kosmonautiky, která pracuje s napětím mezi taneční a neklubovou hudbou: od vzletného chilloutu po hybridné futuristické beaty.

Speciálním hostem bude španělský audiovizuální umělec a producent Schoeg, který letos vydal výtečnou desku na futuristickém labelu Orange Milk Records. Jeho kaleidoskopicky znějící, výsostně digitální zvuk osciluje mezi roztříštěnou (post)klubovou hudbou a abstraktním sound designem. Aktuální podoba živých vystoupení se opírá o propojením zvuku a pohybu skrze motion sensory a také generativní práci s daty, která se promítá do bohatých vizuálů.

Moving Spaces

Ssnurssla

Sun Drugs

Tatratank

29/7 VOLNÁ ZÁBAVA

30/7 LFŠ invites Kosmospiel:

Motch

https://soundcloud.com/motchbbnx

Losko

https://soundcloud.com/loskooo

Andels

31/7 LFŠ invites ÉTER:

ÉTER je brněnská platforma vzniknuvší za podpory Bastl Instruments, nyní již v plném letu šíření elektronické hudby, která zpomaluje neustávající tempo proudu času. Pravidelné podcasty, Studio 410 i akce, na kterých se ÉTER Kolektiv podílí, vytvářejí příslib nečeho lahodně čerstvého, magicky tajemného , ale přitom blízkého všem hledajícím mimo rámec poznaného.

Kosmic Skaut

Miltz

Obraz

1/8 VOLNÁ ZÁBAVA

2/8 LFŠ invites YOLO DJs & Tom Holič 

1flfsoap – One Foot Long Fekal Sandwich Of Audio Penis

Urbanizovaný šohaj a znuděný brňák! Živé bicí s kytarou, synťáky a syrový sound ukazují temnou stranu elektroniky. 1flfsoap vytváří taneční sety s nepředvídatelným koncem. Dva borci (Janík, Palán), jejichž cykly se synchronizovali už dávno, akorát pomocí midi kabelu. Duo které chce vyhnat z města zápach electro swingu. 

3/8 GRAND CLOSING

Romano Porni, Sestra