Identita 45. Letní filmové školy Uherské Hradiště otevírá tříletý vizuální cyklus na téma Film všemi smysly. Nemůžeme s ohledem na zmrzlinové logo festivalu i podobu udílených Výročních cen AČFK začít jinak než chutí. První ročník tohoto cyklu tedy bude provázet slogan Všechny chutě filmu. Autorkou vizuálního stylu je stejně jako v předchozích dvou ročnících Markéta Steinert.

Znělka distribuce Asociace českých filmových klubů obsahuje slogan „Mnoho chutí filmu“. Do kin totiž nekupujeme všechny filmy, ale jen některé – ty, které máme rádi, a ty, na které máme.

Náš festival Letní filmová škola Uherské Hradiště je v tomto jiný. V rámci „filmovkových“ projekcí totiž máme možnost svobodně vybírat ze všeho, co se kdy na světě natočilo: němé rakouskouherské lechtivě-erotické snímky s experimentálním doprovodem, hardcore artovky, klasiky, nové festivalové objevy, klasiky klasik, půlnoční delikatesy, české malé milé chcípácké filmy, U konce s dechem.

LFŠ právem náleží slogan „Všechny chutě filmu“. Tento slogan letos s chutí využijeme a obalíme jej do trojobalu lahodného vizuálu.

Jak nabádá autorka vizuálního stylu Markéta Steinert:

„Vyplázněte jazyk, použijte všech osm svalů, jen díky nim totiž můžete mluvit. Dolízejte zmrzlinu a utíkejte do sálu na další filmové chuťovky.“

LFŠ jako michelinská restaurace otevřená pro každého, kdo má CHUŤ na výjimečné filmy…

Všemožné aplikace vizuálního stylu najdete tady.